Listwa LEDmini 300 IP65 Niebieski

Dodaj recenzję:
  • LUX-LM030015BL
  • Producent: Luxino
  • Dostępność: w magazynie (Wysyłka w 24h) w magazynie (Wysyłka w 24h)
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 27,90 zł / szt.

Energooszczędna, wodoszczelna listwa LEDmini o mocy 1,2W i długości 300 mm, emitująca niebieskie światło, przeznaczona do zastosowań w nocnym oświetleniu akwariów.

Emitowane przez listwę światło symuluje warunki oświetleniowe panujące w naturalnych zbiornikach wodnych po zapadnięciu zmroku. Zapewnia wąskie widmo światła widzialnego, które nie zakłóca rytmu życia flory i fauny i jednocześnie umożliwia obserwację nocnej aktywności w podwodnym świecie.

Listwa LEDmini to kompaktowa, odporna na uszkodzenia mechaniczne konstrukcja, która charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania (zasilana niskonapięciowo, pozbawiona rtęci) i doskonałą efektywnością energetyczną. Nominalna moc listwy wynosi zaledwie 1,2W.

Do zasilania listwy należy stosować wyłącznie stabilizowany, impulsowy zasilacz LED o napięciu wyjściowym DC 12V i odpowiednio dobranej mocy. Warto zachować 10% poziom nadwyżki mocy zasilacza wobec obciążenia, co pozytywnie wpłynie na jego trwałość.

W zestawie do listwy LEDmini dołączone są uchwyty ze stali nierdzewnej, które umożliwiają montaż listwy do świetlówki T5 lub T8.