Sylvania Świetlówka Grolux T5 39W

Dodaj recenzję:
  • SYL0002743
  • Producent: Sylvania
  • Dostępność: niedostępny
    Czas realizacji: 24h / do 3 dni
  • szt.
  • 43,50 zł / szt.

Akwarystyczna, wysokoemisyjna świetlówka T5 o mocy 39W i długości 849 mm, emitująca specjalistyczne, „roślinne” światło o temperaturze barwowej 8500K.

Świetlówka dzięki wzmocnionej emisji energii w zakresie widma odpowiedzialnego za aktywność procesów fotobiologicznych stymuluje wzrost roślin i wspomaga ich uprawę w akwariach, terrariach i florariach oraz przydomowych szklarniach, ogrodach zimowych, kwiaciarniach i oranżeriach.

Intensywna, różowa barwa światła zapewnia optymalne warunki do rozwoju flory, pełni także funkcję wybarwiającą, podkreślającą naturalne kolory.

Do zasilania świetlówki należy zastosować wyłącznie statecznik elektroniczny, najlepiej markowy, wyposażony w układ podgrzewający elektrody przed ich zapłonem.

Sylvania Grolux polecana jest do zastosowań w oświetleniu akwariów słodkowodnych w połączeniu ze świetlówkami dziennymi Sylvania Aqua-Classic, Narva Bio Vital, Philips Master De Luxe 965 lub 950 oraz tańszymi odpowiednikami Sylvania Luxline Plus 865, Philips Master TL5 865, Narva Colorlux Plus 865 (zbiorniki ogólne i roślinne) oraz specjalistycznymi  Sylvania Aquastar (zbiorniki roślinne) oraz Sylvania Marinestar (estuaria).

Sylvania to europejska marka oświetlenia, która oferuje szeroką gamę produktów oświetleniowych, w tym bogatą paletę rozwiązań do aplikacji specjalistycznych.

Europejska jakość
Sylvania od ponad 100 lat wiąże produkcję specjalistycznych źródeł światła z europejskimi centrami produkcyjnymi w Tienen (Belgia), Erlangen (Niemcy) oraz Shipley (Wielka Brytania). Skoncentrowanie procesu projektowego i produkcyjnego w krajach europejskich stanowi niezachwiany fundament firmy, gwarantujący najwyższą jakość produktów.

Rozwiązania specjalistyczne
Sylvanię wyróżnia bogata oferta źródeł światła do zastosowań w aplikacjach specjalistycznych, m.in. w oświetleniu ruchu ulicznego i lotniczego, oświetleniu
studyjnym i scenicznym, oświetleniu szkarniowym oraz oświetleniu akwarystycznym i terrarystycznym. Sylvania to także wysokiej jakości lampy do opalania stosowane w solariach.

Dane techniczne

Zasilanie: wymagane urządzenie zasilające
Moc [W]: 39
Strumień świetlny [lm]: 1140
Barwa światła:
Temperatura barwowa [K]: 8500
Wskaźnik CRI [Ra]: 6
Dozwolona pozycja pracy: uniwersalna
Średnica (d) [mm]: 16
Długość (L) [mm]: 849
Trwałość [h]: 20 000
Certyfikaty: CE
Gwarancja: 12 m-cy