Dostawa

Zamówione w sklepie towary dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres na terenie kraju za pośrednictwem firmy kurierkiej DPD Polska.

W indywidualnych przypadkach istnieje także możliwość wysyłki do wybranych krajów europejskich: Austrii, Belgii, Bułgarii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Luksemburgu, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Zamówione towary dostarczamy do wskazanych krajów za pośrednictwem dedykowanych spedytorów, Poczty Polskiej oraz firm kurierskich DPD, TNT lub UPS.

Zamówiony towar możesz także odebrać osobiście w siedzibie firmy.
Luxino, ul.Leśna 33, 88-330 Gębice
(woj.kujawsko-pomorskie, Polska)

Koszty dostawy

Wysokość kosztów dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy płatności (przedpłata/pobranie). W koszty wliczona jest cena usługi kurierskiej, koszt ubezpieczenia oraz przygotowania towaru do wysyłki.

Koszty dostawy na terenie kraju:

Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Przedpłata

(przelew, płatność on-line)

Płatność gotówką

0 pln

0 pln

 
Przesyłki kurierskie (Polska)

Przedpłata

(przelew, płatność on-line)

Płatność za pobraniem

16,90 pln

19,90 pln


Prezentowane ceny są cenami brutto, zawierają koszty:

  • usługi kurierskiej
  • ubezpieczenia do pełnej wartości
  • przygotowania towaru do transportu


Koszty dostawy do wybranych krajów europejskich są ustalane indywidualnie. Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Termin dostawy

Na termin dostawy zakupionych towarów składa się czas realizacji zamówienia oraz czas doręczenia przesyłki przez przewoźnika.

Przewidywany czas realizacji zamówienia jest podawany indywidualnie w opisie każdego towaru i usługi. Liczony jest od chwili przyjęcia zamówienia do realizacji (płatność gotówką przy odbiorze towaru, płatność za pobraniem) lub od chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku (płatność przelewem bankowym, płatność elektroniczna) do momentu przygotowania towaru do odbioru lub nadania przesyłki.

Czas doręczenia przesyłki krajowej wynosi 1-2 dni robocze. Dla przesyłki zagranicznej czas doręczenia jest uzależniony od spedytora realizującego dostawę i wynosi 1-10 dni roboczych.

Deklarowany przez przewoźników czas doręczenia przesyłki nie jest gwarantowany. W wyjątkowych sytuacjach termin doręczenia może ulec nieznacznemu wydłużeniu.
Śledzenie przesyłek
Chcesz szybko dowiedzieć się, co dzieje się z wysłaną do Ciebie przesyłką?
Śledź paczkę wpisując numer przesyłki na stronie wybranego przewoźnika:

Bezpieczna paczka
Otwórz paczkę przy kurierze!Z uwagi na podatną na uszkodzenia, kruchą naturę oferowanych w sklepie towarów, przykładamy szczególną wagę do jakości zabezpieczenia i opakowania towaru na czas transportu. Nie możemy jednak zagwarantować, że towar który do Ciebie dotrze nie zostanie uszkodzony przez przewoźnika.

Prosimy zatem: Zwóć szczególną uwagę i sprawdź zawartość paczki w momencie odbioru - przy kurierze. W przypadku wykrycia uszkodzenia bezwzględnie spisz z kurierem protokół szkody.

Jeśli kurier nie posiada przy sobie formularza protokołu skorzystaj z uniwersalnego formularza dołączonego do paczki.

Szczegóły dotyczące reklamacji określa regulamin sklepu.